AĞAÇLI OTEL

AĞAÇLI ALIŞVERİŞ

Ticari faaliyetine 1964 de başlayan tesisimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile geleceğe sağlam adımlarla yürümeye devam ediyor. Ağaçlı turistik tesisler grubu bünyasinde 6 farklı şirketle otomotiv, akaryakıt, gıda, giyim vb. alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir.

AĞAÇLI ALISVERIS
Shell Akaryakıt İstasyonu

24 Saat hizmet veren çağdaş ve modern benzin istasyonumuzda, aracınızın her ihtiyacını karşılayabilir, servis istasyonunda bakım yaptırabilirsiniz. İstasyonumuzun Mini Marketinde alışveriş olanağı bulabilirsiniz.

AĞAÇLI ALISVERIS
Ağaçlı Şarküteri

Geleneksel usüllerle hazırlanmış her türlü damak zevkine hitap eden ve birbirinden farklı seçenekleriyle müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır

AĞAÇLI ALISVERIS
Kiğılı

Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonları ile kiğılı, erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim deneyimini yaşatmaya devam ediyor.

AĞAÇLI ALISVERIS
Chima

Kurulduğu yıldan beri çizgisini hiç bozmayan Chıma'nın birincil hedefi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktırBu hedef doğrultusunda yoğun iş temposunda kendini ihmal etmeyen kadınlara; estetik, rahat ve sade çizgileri buluşturan birbirinden özel ürünler tasarlamaya devam ediyor

AĞAÇLI ALISVERIS
Agaçlı Butik Pasta

Aksaray'da açılan ilk butik pastane olma özelliğimiz sayesinde, doğallıktan taviz vermeden, katkı maddesi kullanmadan, baby shower, doğum günü, nişan masası vb. organizasyonlarda müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktayız.

AĞAÇLI ALISVERIS
Hediyelik Eşya

Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yolu hediye almaktır. Çeşit çeşit seçeneği ile birçok hediyelik eşyayı burada bulabilirsiniz

AĞAÇLI ALISVERIS
Kafkas Şekerleme

Kestane şekerinin en lezzetli halini tatmak isteyenler için Kafkas Şekerleme tesisimizde hizmetinizde.

AĞAÇLI ALISVERIS
Mc Donalds

Dünyanın en iyi markalarından biri olan MCdonalds, taze,sıcak, lezzetli ve uygun fiyatlı ürünleri ile tesisimizde faaliyet göstermektedir.