AĞAÇLI OTEL

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Ticari faaliyetine 1964 de başlayan tesisimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile geleceğe sağlam adımlarla yürümeye devam ediyor. Ağaçlı turistik tesisler grubu bünyasinde 6 farklı şirketle otomotiv, akaryakıt, gıda, giyim vb. alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir.

AĞAÇLI GRUP
Shell Akaryakıt İstasyonu

24 Saat hizmet veren çağdaş ve modern benzin istasyonumuzda, aracınızın her ihtiyacını karşılayabilir, servis istasyonunda bakım yaptırabilirsiniz. İstasyonumuzun Mini Marketinde alışveriş olanağı bulabilirsiniz.

AĞAÇLI GRUP
Ağaçlı Şarküteri

Geleneksel usüllerle hazırlanmış her türlü damak zevkine hitap eden ve birbirinden farklı seçenekleriyle müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır

AĞAÇLI GRUP
Kiğılı

Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonları ile kiğılı, erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim deneyimini yaşatmaya devam ediyor.

AĞAÇLI GRUP
Yanışlı Tesisleri

Mersin'in Gülnar ilçesinde bulunan, kaliteli ve elit hizmet anlayışıyla hizmet veren Yanışlı Tesisler, yeşil doğası tertemiz hava ve tek yönlü düzgün yolu ile tetilcilerin uğrak yerlerinden biridir.

AĞAÇLI GRUP
MADO

Geçmişten geleceğe, işte “gerçek dondurma”!

AĞAÇLI GRUP
Agamen Group

Köklü bir geleneğe bağlı olan AGAMEN GROUP, dünyanın çeşitli ülkelere yapmış olduğu ihracatları ile adından sık sık söz ettirmiş bulunmaktadır.

AĞAÇLI GRUP
Ağaçlı Gıda

Misafirlerimize, istedikleri fiyat seçenekleri ile aradıkları tüm ürünlerin kaliteli ve lezzetini sunmaya devam edyoruz.